Partner główny:

Partnerzy:

Przeczytasz o nas na:

Wiesz, że żyjesz w świecie, w którym realizacja nawet najodważniejszych zawodowych planów i marzeń jest w zasięgu Twojej ręki.

Jesteś w stanie stworzyć karierę usłaną awansami... założyć własną, świetnie prosperującą firmę... zrealizować najtrudniejsze projekty... zostać inspirującym liderem.

Wiesz też, że na to wszystko składają się nie tylko certyfikaty i znajomość branży, lecz przede wszystkim kompetencje osobiste - takie jak zarządzanie czasem i emocjami, umiejętnośćwyciągania lekcji z porażek, motywowanie siebie i innych, produktywność… 

(Lista jest długa - a dokładniej, ma 48 pozycji. Wszystkie opisane poniżej.)

Być może oglądasz filmy swoich autorytetów, czytasz książki i artykuły opisujące ważne dla Ciebie kompetencje, może nawet chodzisz na szkolenia… Jednak wciąż coś umyka.

Chciałbyś w końcu złożyć swoją wiedzę w spójną całość i efektywnie zastosować ją w TWOIM życiu.

Dlatego zapraszamy Cię na “rok akademicki”, na który zawsze chciałeś się zapisać…ale nie mogłeś, bo taki program po prostu nie istniał. 

Przedstawiamy Ci Business Skills Academy. 

To Twoja ścieżka na skróty do codziennego podnoszenia umiejętności osobistych w czasie, który na pewno masz - oraz w niesamowicie angażujący i satysfakcjonujący sposób. 

Dzięki atrakcyjnej, przetestowanej formie lekcji i zadań, nauka będzie nie tylko przyjemnością - lecz przede wszystkim zacznie przynosić szybkie efekty.

48 Niezwykłych Umiejętności.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń, badań oraz współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, podzieliliśmy kompetencje sukcesu na 4 główne obszary: mindset (mentalność, nastawienie), produktywność, komunikacja i zarządzanie projektem. Każdy z nich składa się z 12 umiejętności kluczowych dla osiągnięcia upragnionych efektów — niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju zawodowego teraz jesteś.

 • Mindset
 • Produktywność
 • Komunikacja
 • Zarządzanie projektem

samoocena

Badania pokazują, że wzrost samooceny przekłada się na poprawę wyników w pracy, a co za tym idzie — polepszeniem jakości życia. Pozytywna samoocena jest także najważniejszym czynnikiem umożliwiającym efektywną naukę. To fundament, na którym powinno się budować wszystkie inne umiejętności — wówczas nauka będzie szybsza i łatwiejsza.

Odpowiedzialność

Jedna z najbardziej cenionych przez pracodawców umiejętności, klucz do awansu w firmie, bycia liderem czy przedsiębiorcą mającym kontrolę nad swoim biznesem (zamiast liczenia na łut szczęścia). Na to składa się umiejętność brania coraz większej odpowiedzialności zawodowej, bez poświęcania życia prywatnego czy przypłacania zdrowia nadmiarem stresu

Wyznaczanie Celów

Większość osób nie osiąga swoich celów, ponieważ... nie potrafi ich nawet zdefiniować. Na to składa się identyfikacja celów końcowych i pośrednich — czego tak NAPRAWDĘ chcesz (to jest często podchwytliwe pytanie). Na szczęście istnieją narzędzia i metody pomagające nie tylko obrać cel, lecz także nakreślić mapę dojścia do niego.  

Siła Woli

Czym tak naprawdę jest siła woli i na ile możemy ją zdyscyplinować? Co ma wspólnego z nawykami? Jak te szkodliwe nawyki zmienić w pożyteczne i jak nie ulegać pokusom ani prokrastynacji? Odpowiedź na te pytania jest kluczowa, jeśli nie chce się zbaczać z obranego kursu do celu. Dobra wiadomośc — siłę woli można wzmocnić już w 3 minuty...

Motywacja

Niezwykle popularny, wręcz przereklamowany temat… a jednak wciąż mocno niezrozumiany. Czym motywacja różni się od inspiracji i determinacji? Kiedy jej używać, a kiedy sięgnąć po inne siły napędzające rozwój i pracę? Opanowanie tej umiejętności umożliwi Ci robienie regularnych postępów. To także doskonały kompan dla siły woli.

Koncentracja

W Microsoft przeprowadzono badania, w których okazało się, że gdy pracownik przerywa pracę na “szybkie sprawdzanie maili”...To powrót do tego zadania i dojście z powrotem do wysokiej koncentracji i efektywności zajmuje mu aż 24 minuty. Solidna koncentracja jest podstawą efektywności i tzw. Flow. Na to składa się umiejętność utrzymania jej przez cały dzień i nie rozpraszania się telefonami, social media czy plotkującymi kolegami.

Podejmowanie Decyzji

Ta kompetencja ściśle wiąże się z odpowiedzialnością, ale także umiejętnością strategicznego myślenia — przewidywania konsekwencji swoich decyzji. Od tej umiejętności zależy nie tylko przyszłość Twojego projektu, zespołu, firmy, czy kariery... lecz przekłada się ona także na życie osobiste — czasem od jednej, kluczowej decyzji zależy, czy zrealizujemy swoje marzenie.

Samodzielność

Kluczowa umiejętność, jeśli chcesz zostać przedsiębiorcą, liderem projektu, a nawet zespołu. Ściśle wiąże się z wcześniejszymi kompetencjami, jak siła woli, motywacja, odpowiedzialność i podejmowanie decyzji. Dzięki niej nie tylko otrzymasz więcej zaufania i swobody działania, lecz także przejmiesz kontrolę nad swoją karierą zawodową.

Chęć Rozwoju

Gdzie widzisz się za kilka lat? Jakie kroki musisz podjąć, aby stać się człowiekiem, którym chcesz się stać? To właśnie chęć rozwoju jest olejem Twojego zawodowego motoru napędowego. To dzięki niej, w połączeniu z motywacją i strategicznym myśleniem, zapewnisz sobie nie tylko bezpieczną przyszłość na rynku pracy, lecz także wymarzoną karierę.

Wyciąganie Lekcji z Porażek i Sukcesów

Są rzeczy, w których jesteś świetny. Możesz z nich wyciągnąć wzór, by uczyć innych i powielać swój sukces przy kolejnych projektach. A porażki? Janusz Gajos aż cztery razy zdawał do szkoły teatralnej, a Michael Jordan nie dostał się do szkolnej drużyny koszykarskiej. Porażka może być fundamentem największego sukcesu, tylko trzeba umieć ją wykorzystać.  

Wielozadaniowość

Jaka jest różnica pomiędzy specjalizacją, a kompetencją? Jak jednocześnie być mistrzem w swoim fachu oraz radzić sobie na innych polach? Nie jest prawdą, że jak ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego. Choć specjalizacja bardzo pomaga w karierze, to rozległa wiedza zawsze jest atutem, który daje Ci przewagę nad konkurencją.

KierowaniE Się Wartościami

Jak wydobyć z siebie nasze najgłębsze wartości, by napędzać nimi wszystko co robimy? Nawet najlepsza praca, lecz wykonywana z podejściem od “poniedziałku do piątku”, lub “od urlopu do urlopu” będzie marnowaniem Twojego potencjału. Do tego obniży Twój nastrój, motywację, samoocenę i będzie zbiorem pustych zachowań, nie dających spełnienia ani satysfakcji.  

PROGRAM - JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ ROK Z BUSINESS SKILLS ACADEMY

Cały kurs został podzielony na 4 kwartały, opisane powyżej. A jak to wygląda na przełomie tygodnia?

Od poniedziałku do piątku przerabiasz kilkuminutowe lekcje w formie angażujących video. Codziennie otrzymujesz praktyczne zadanie do wykonania - czyli wprowadzenie teorii w praktykę i rozwiązanie rzeczywistego problemu, które natychmiast podniosą Twoją efektywność. W weekendy kurs jest mniej intensywny, żebyś mógł nadrobić ewentualne zaległości i zaaplikować nową wiedzę do innych sfer życia (Twojego związku partnerskiego, dzieci, hobby etc.)

Do każdej lekcji możesz wrócić w dowolnym momencie, z dowolnego urządzenia (możesz się zalogować na swoje konto przez smartfona, tablet, komputer - wystarczy, że będziesz online).

Dodatkowo będziesz dostawać od nas przypomnienia emailem - pomożemy Ci być systematycznym.

 • Kwartał I

  Zaczniemy od umiejętności z segmentu “Mindset” (czyli Twoja mentalność, nastawienie). Dlaczego? To fundamenty Twojego postępu. Jeżeli masz niską lub zaburzoną samoocenę, motywację, koncentrację… jeżeli nie potrafisz wyciągać lekcji z porażek lub samodzielnie podejmować decyzji... jak chcesz COKOLWIEK w życiu osiągnąć? Sam doskonale znasz odpowiedź na to pytanie.

 • Kwartał II i III

  Przez następne pół roku zajmiemy się zamiennie “Produktywnością” i “Komunikacją”. Po przygotowaniu gruntu, jakim była praca nad Twoją mentalnością, możemy przejść do zwiększenia efektywności pracy zarówno w pojedynkę, jak i z innymi ludźmi (od Twojego zespołu począwszy, po nawiązywanie relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi). Dostaniesz także listę narzędzi i aplikacji wspierających produktywność.

 • Kwartał IV

  Na sam koniec zostawiamy “Zarządzanie projektami” . Nauczysz się wszystkich faz prowadzenia projektu — od jego inicjacji, poprzez brief i kamienie milowe, po zamknięcie. Dowiesz się jak zarządzać ludźmi, czasem, kosztami, jakością i ryzykiem w projekcie oraz jak komunikować się z osobami decyzyjnymi. Warto pamiętać — kompetencje ze wszystkich czterech obszarów są komplementarne i wzajemnie się wzmacniają.

Opinie użytkowników

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w szkole wiem, jak trudno w dzisiejszych czasach zaangażować osoby do nauki, i utrzymać ich koncentrację na dłużej. Z Business Skills Academy staje się to łatwe, a efekty przychodzą szybko. 

Agnieszka Magdar Nauczyciel, Trener efektywnej nauki

W mojej pracy spotykam się z wieloma problemami. Muszę przez to być nastawiony na skuteczność i ciągłe szukanie rozwiązań. Business Skills Academy to doskonałe wsparcie w procesie zmian i stawiania kolejnych biznesowych kroków.. 

Oskar Kazibudzki Manager, Szkoleniowiec

Fantastyczny produkt! Zarówno dla osób początkujących, którzy chcą nauczyć się ważnych umiejętności potrzebnych do rozwoju zawodowego, jak i dla zaawansowanych, którzy odkryją w nim wiele rzeczy dla siebie. Polecam! 

Krzysztof Kusz Inwestor

DLACZEGO TAK TRUDNO ROZWIJAĆ TE UMIEJĘTNOŚCI SAMEMU?

 • Nie uczą tego w szkołach, ani na uczelniach (choć powinni). A gdy już ktoś tego uczy, to często bez modelu wprowadzenia umiejętności w życie — czyli mnóstwo teorii, za mało praktyki. Jak w szkole.
 • Nie zawsze wiadomo, którym źródłom można ufać (szczególnie w Internecie); Które są naprawdę poparte doświadczeniem, a nie tylko pustym monologiem kogoś, kto chce na nas zarobić pieniądze.
 • Szkolenia na żywo są zazwyczaj drogie, długie i trudne do implementacji; Po szkoleniu masz mnóstwo dobrych chęci, ale zostajesz pozostawiony sam sobie, wpadasz w starą rutynę i zanim się obrócisz… okazuje się, że używasz tylko drobny procent tego, za co zapłaciłeś tak ciężkie pieniądze.
 • E-learning, bądźmy szczerzy, często bywa nudny. Do tego ciężko znaleźć motywację (i czas), by zasiąść przed ekranem komputera… a potem, by wysiedzieć przez godzinę wykładu.
 • Książki… niestety w wielu z nich zamiast precyzyjnych ćwiczeń i strategii, dostajemy mnóstwo teorii, długie opowiadania i inne formy wodolejstwa . Do tego nie masz możliwości nosić całej swojej biblioteczki wszędzie ze sobą, tak jak nosisz swojego smartfona.
 • W niektóre dni czujesz się przeciążony, czasem brak Ci motywacji do nauki. Radzenie sobie z prokrastynacją to wciąż jedna z rzeczy na Twojej liście rzeczy do zrobienia. O, ironio.
 • Większość wartościowych materiałów nie jest w języku polskim.

BUSINESS SKILLS ACADEMY - NOWOCZESNA METODA ROZWIJANIA UMIEJĘTNOSCI SUKCESU

Naszym Partnerem jest firma DOOR, jeden z liderów rynku szkoleń dla firm oraz managerów. Metoda nauczania zastosowana w programie oparta jest o najnowsze wyniki badań na temat najbardziej efektywnych metod przyswajania wiedzy.

1
48 umiejętności kluczowych w biznesie - w rok
2
Ponad 300 lekcji video z formie ciekawych i angażujących animacji (wideo)
3
Krótkie zadanie praktyczne na każdy dzień
4
Mniej niż 10 minut nauki dziennie
5
Mniej niż 1 zł dziennie(!)
6
Konto online dostępne na komputerze, smartfonie, tablecie
7
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
8
Dostęp do wszystkich materiałów przez 550 dni

Dla kogo jest Business Skills Academy?

Przyszłych i Obecnych Liderów

To Ty trzymasz zespół razem, to Ty pchasz tę machinę do przodu. Nie chcesz być zwykłym Menadżerem, chcesz być LIDEREM — osobą, na którą inni patrzą z szacunkiem, od której chcą się uczyć. Jesteś na dobrej drodze, ale wiesz, że wciąż brakuje Ci pewnych umiejętności osobistych. BSA to Twoja sprawdzona droga na skróty, bez błądzenia.

Przyszłych i Obecnych Przedsiębiorców

Masz motywację, ambicje, wielkie plany — ale wciąż się potykasz, nie do końca wiesz jak sobie poradzić z pewnymi sytuacjami i projektami. Jesteś w dużej mierze samoukiem, ale już się gubisz w gąszczu materiałów edukacyjnych. Do tego doba jest notorycznie za krótka. BSA serwuje Ci wiedzę, której potrzebujesz — w skondensowanych i lekkostrawnych porcjach.

Osób Chcących Zmienić (Lub Zrobić) Karierę

Chciałbyś w końcu poczuć satysfakcję i spełnienie w pracy, a nie żyć od weekendu do weekendu, od urlopu do urlopu. Chcesz czuć pasję, motywację i inspirację — oraz żeby za nimi szły godne pieniądze. Wiesz, że oprócz branżowej wiedzy i doświadczenia, potrzebujesz także niezbędnych umiejętności osobistych. BSA to Twoja mapa do sukcesu i kariery.

Dołącz Teraz i Zacznij Twój Trening z Business Skills Academy Już w Najbliższy Poniedziałek

 • Ponad 300 lekcji video z formie ciekawych i angażujących animacji
 • Codziennie praktyczne zadania pomagające Ci przełożyć teorię na praktykę
 • Synchronizacja konta online na wszystkich urządzeniach (komputer, smartfon, tablet)
 • W razie pytań i wątpliwości dotyczących kursu lub treści- wsparcie przez email
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Kontakt

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu programu stwierdzisz, że produkt nie spełnia Twoich potrzeb, nie jest dla Ciebie bądź nie przynosi Ci tyle, ile się spodziewałeś - zwrócimy Ci 100% wpłaconej sumy. Bez żadnych komplikacji, bez dociekliwych pytań i bez formalności.

Najczęściej zadawane pytania

Poświęcając czemukolwiek 5 minut dziennie, przez cały rok — jesteś w stanie zrobić większe postępy, niż przypuszczasz. Nie ma się co łudzić, że po paru godzinach coachingu, bądź paru dniach szkoleniowych zapamiętasz wszystko i będziesz wiedział, jak wprowadzić nową wiedzę do potrzebnych Ci kontekstów (szczególnie, że przykłady na sali są oderwane od codzienności i TWOICH wyzwań). Dzięki porcjowaniu wiedzy na 5-minutowe fragmenty jest ona prostsza do przyswojenia — a dzięki dodatkowym, praktycznym zadaniom od razu wykorzystasz ją do rozwiązania TWOICH problemów.
Oczywiście, że tak. Wystarczy, że napiszesz do nas na maila kontakt@bs-academy.pl w ciągu 30 dni od zakupu programu, a 100% wpłaty wróci na Twoje konto. Nie potrzebujemy żadnych formularzy i oficjalnych wniosków — ułatwimy Ci ten proces najbardziej jak się da.
Zwykle programy tego typu trwają jednorazowo 2-3 godziny i przedstawiają wystąpienie prowadzącego i jego slajdy — przez co szybko się nudzą i trudno na nich utrzymać koncentrację. Nie powielamy tego błędu i zaprojektowaliśmy kurs nie tylko ciekawy i atrakcyjny wizualnie, lecz również tak obszerny i kompleksowy, by móc zaadresować wszystkie Twoje potrzeby związane z rozwojem zawodowym. Do tego nie bombardujemy Cię jednorazowo całością materiału, lecz dawkujemy ją w małych, lekkostrawnych porcjach.
Pracujemy nad tym —i możesz nam w tym pomóc. Business Skills Academy udostępniamy zagranicznym partnerom (najczęściej firmom szkoleniowym) w formie licencji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontakuj się z nami
Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, ale rozważamy ją na przyszłość. Jednak także w takim wypadku będziemy polecać zakupienie całego kursu — ponieważ, nawet jeżeli już jesteś niesamowicie dobry w komunikacji czy zarządzaniu projektem, zawsze warto tę wiedzę odświeżyć i otrzymać nową perspektywę. Ten kurs został specjalnie skonstruowany, by zabrać Cię w roczną, harmonijną podróż po umiejętnościach niezbędnych w biznesie — dlatego warto przejść ją od A do Z.
Przetestowaliśmy już tę opcję niejednokrotnie i doświadczenie pokazuje nam, że bez presji czasu, ludzie bardzo często odkładają naukę “na później”... lub nie zasiadają do niej nigdy. Może nawet sam to pamiętasz ze szkoły czy z uczelni. ;) Dając Ci dostęp do materiałów na ograniczoną ilość czasu, chcemy Cię zmotywować do bycia systematycznym i do wzięcia swojego rozwoju na poważnie.  
Kontakt