SZYMON BERBEKA

Twórcą Business Skills Academy jest Szymon Berbeka. Autor programów szkoleniowych, przedsiębiorca i konsultant biznesowy. Przez blisko 10 lat pracował w branży szkoleniowej na stanowiskach project managera i dyrektora operacyjnego. Od 2009 roku związany także z marketingiem i sprzedażą e-learningowych produktów cyfrowych.

Przygotowując Business Skills Academy zdecydował się połączyć swoje doświadczenie zawodowe i pasje związane z edukacją, psychologią, podnoszeniem efektywności i innowacyjnością. To połączenie sprawiło, że Business Skills Academy jest jedynym na świecie spójnym i tak obszernym rozwiązaniem edukacyjnym, zdolnym do zastąpienia 34 dni szkoleniowych prowadzonych w tradycyjny sposób.

PARTNER GŁÓWNY

Korzenie Grupy DOOR sięgają 1981 r. W Holandii powstała wówczas firma DOOR, oferująca usługi szkoleniowe dla biznesu. 11 lat później, jako DOOR International, wkroczyła na rynek międzynarodowy. W gronie pierwszych kilkunastu europejskich miast, w których otworzyła swoje filie, znalazła się Warszawa.

Aktualnie firma prowadzi szkolenia w ponad 90 krajach na całym świecie, dysponuje siecią blisko tysiąca trenerów i konsultantów, którym zapewnia doskonalenie kompetencji pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów. Ich doświadczenie trenerskie i biznesowe, wyniesione z praktycznie wszystkich branż gospodarki ma wpływ na doskonalenie kompetencji i programów szkoleniowych. W efekcie klienci DOOR Poland osiągają coraz lepsze rezultaty biznesowe.

Opinie użytkowników

Szymon jest człowiekiem wielu talentów. Doskonale potrafi połączyć biznes i nowe technologie. Pracując przy projektach daje wartościowe wsparcie, inspirację i dostarcza rozwiązania na najwyższym poziomie. 

Piotr Grzadziel Personal Branding Maestro Top Personal Branding

Szymona poznałam jako niezwykle zaangażowanego współpracownika i dobrze zorganizowanego project managera. Zawsze dąży do zrealizowania zakładanych przez niego celów, szuka relacji win-win i dba o każdy szczegół realizowanego zadania. Dzięki jego działaniom firma jest w stanie działać efektywniej i osiągać lepsze wyniki.

Natalia Bogdan CEO Jobhouse

Szymon w relacjach biznesowych wykazuje pełen profesjonalizm: słowność, terminowość i zawsze najwyższą jakość. Współpraca z Szymonem to również przyjemność: płynnie prowadzone rozmowy, w miłej atmosferze. 

Remigiusz Machlanski Process Management Tieto
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i dołącz do Business Skills Academy
już teraz!